Meet Magento pierwszy raz w Polsce

23-24 listopada, w Hotelu Mariott w Warszawie – odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z ogólnoświatowego cyklu Meet Magento.
Magento jest popularnym narzędziem e-commerce do zarządzania sklepem internetowym. Ten dynamiczny system – a właściwie framework – w ciągu ostatnich paru lat zdobył 12 procent udziału w rynku. Jego siła i popularność są ściśle związane z zaangażowaniem tzw. „Społeczności Magento” w rozwój platformy open source. Ten specyficzny sposób pracy nad oprogramowaniem sprawia, że rozwój Magento jest wielokierunkowy, a oferta może być skierowana zarówno do mikro-przedsiębiorstw, jak i do korporacji. W listopadzie pojawi się zatem niezwykła okazja do wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych i handlowych, a także zaprezentowania własnych pomysłów, czy omówienia „case study”.
Na spotkaniu w roli prelegentów pojawią się zarówno partnerzy Magento, osoby związane na co dzień z pracą z tym narzędziem, a także eksperci z Magento Inc., którzy prezentować będą nowe pomysły związane z rozwojem platformy.
Spotkanie Meet Magento zostało podzielone na 2 części:

  • Część główna (23 listopada – równoległe bloki biznesowe i techniczne)
  • Część techniczna (24 listopada, dla programistów)

Wstępny program. Bilety na spotkanie są do nabycia na stronie konferencji.